שהות בטורקיה

לרוב הנסיעה לטורקיה אורכת כשלושה ימים, במקרים מסוימים ארבעה (במצב שמבצעים MEGA SESSION).

*ניתן לטוס ללילה אחד בלבד ולהישאר רק יומיים מלאים בטורקיה, או לחלופין ליהנות מכמה ימי בילוי לפני או אחרי ההשתלה. בכל מקרה השתלת שיער רגילה דורשת יום אחד+ ביקורת ביום שלמחרת.

השתלת השיער מתחילה בשעות הבוקר המוקדמות לאחר ארוחת בוקר טובה, ולכן רצוי להגיע ביום שלפני, להתמקם במלון, לישון טוב ולקום רגועים להשתלה 

לרוב השתלת שיער אורכת כיום אחד (מלבד השתלת MEGA SESSION) בין 6 ל-10 שעות. תהליך ההשתלה מפורט בדף הבא בדיוק.

את ההשתלה מסיימים לרוב בשעות אחר הצהריים או הערב וניתן ללכת למסעדה לאכול ארוחת ערב טובה או לחלופין להזמין אוכל לחדר במלון.

ביום שלמחרת בשעות הבוקר מגיעים למרפאה לביקורת, הורדת תחבושות, שטיפה והנחיות מהרופא להמשך טיפול בבית. לאחר מכן ניתן לחזור לארץ. ברוב המקרים ביום זה אנו מטיילים מעט בעיר, בקניון או בשוק לכמה שעות וחוזרים בטיסת ערב. אין מניעה לטייל ברוגע.

בית המלון בו אנו שוהים הוא מקבוצת HILTON או מקבוצת RADISSON BLU, כך שתמיד תיהנו מרמת שירות גבוהה ומלון מפנק. בבתי המלון קיימים שירותי ספא ובריכת שחייה, אם תבחרו לבוא עם בן/בת זוג, הם ממוקמים במרכז העיר ובקרבת קניונים גדולים, והשירו שתקבלו שם יהיה תמיד VIP מאחר והגעתם עם חברת FOREVHAIR של רוני חתוכה.

החבילות שלנו כוללות שני לילות בבית המלון+ ארוחת בוקר. 

כסף- אם אתם לא מתכננים לצאת למסע שופינג מטורף, לא תצטרכו הרבה כסף בטורקיה. אנו דואגים לכם להסעות מהמלון לקליניקה וחזור, וכן משדה התעופה למלון וחזור. התשלום היחידי שתצטרכו יהיה עבור שתי ארוחות ערב ומונית למסעדה. 

מצב בטחוני- טורקיה היא מדינה מוסלמית. עם זאת, מקבלת אותנו בזרועות פתוחות. כשמגיעים לאיסטנבול, כבר מהמפגש הראשוני עם נהג החברה תרגישו בבית. צוות המלון מכיר אותנו היטב, ובמרפאות שלנו תרגישו בבית. 

אנו נמצאים בטורקיה למעלה מ15 פעמים בשנה ומרגישים ביטחון מלא. עם זאת, כשמטיילים בשווקים מומלץ לא לדבר בעברית בקול רם כדי לא לייצר מהומה מיותרת.