תוספות שיער  GREATLENGTHS- השיטה המתקדמת בעולם

 

 

שימוש בתוספות שיער הפך לטרנד אופנתי הולך וגובר בעשור האחרון. טכנולוגיה חדשה ומתקדמת ביותר בעולם של המותג GREATLENGTHS מצליחה להגשים חלום לאלפי נשים הכמהות לשיער ארוך תוך יום- ביקור יחיד במספרה/ סלון יופי, ללא ההמתנה הארוכה לגדילתו. בדומה לטיפולים אסתטיים נוספים לשיער, לא כל ספר/ית, או מעצב/ת שיער, מוכשרים ובעלי הרקע המקצועי המתאים לבצע הארכות שיער מתקדמות ולספק תוספות שיער בהתאמה אישית ועליך החובה לוודא טרם ביצוע התהליך כי איש/אשת מקצוע מוכח/ת מבצעים את התהליך לשיער שלך.

שני גורמים עיקריים הביאו לעליית הביקוש והשימוש של נשים (וגם גברים) לתוספות שיער:

הראשון, ההתפתחות הטכנולוגית והשיטות המודרניות מייצרות עבורנו, פתרונות איכותיים, אמינים ונגישים, באופן בו קהל היעד מגביר את הביקוש באופן משמעותי.

הגורם השני, הצורך גבר. הרצון של נשים בעיקר, לטפל בבעיות של שיער פגום או הצורך בשדרוג  המראה שלהם הביא להגברת הביקוש באופן כללי. הרצון והצורך ליהנות ממראה שיער בריא הביא את אנשי המקצוע לייצר מגוון פתרונות של תוספות שיער (שיער טבעי) תוך כדי שימוש בטכנולוגיות ידידותיות לסביבה.

הצורך בתוספות שיער מתחלק אף הוא לשני תחומים עיקריים:

תחום הביוטי- בו אנחנו רוצים לייפות- ליצור שיער ארוך יותר, ולעבות- מילוי שיער, להוסיף צבע נוסף או גוונים. (נשים שרוצות שיער יותר ארוך או שיער עם יותר נפח). התחום השני- תחום האסתטיקה, בו יש להסתיר מה שפחות יפה (משיער דליל, התקרחות ועד שיער הרוס).

אם לאחרונה ראיתם סרט הוליוודי, קרוב לוודאי שהשחקניות שם חובשות תוספות שיער כאלה או אחרות כדי לתת מראה יותר מלא או יותר ארוך. יותר מזה- קרוב לוודאי שיש בין המכרות שלכם כמה נשים שמרכיבות תוספות שיער אם ידעתן או לא. 

 

פתרונות שיער בהתאמה אישית
אנו מאמינים שתוספות שיער הוא כלי נפלא להעלאת הביטחון העצמי של למעלה מ-50% מהאוכלוסיה. קיים מגוון כל כך גדול של פתרונות בתחום- כלליים וייעודיים, שכל אחד ואחת יכולים להינות ולהרוויח ממראה שיער מלא ויפה שמקנה ביטחון עצמי וביטחון חברתי לכל הדעות.

חשוב להבין שכדי ליהנות מתוספות שיער יש לבחור במעצב שיער מומחה שמבין את התחום, מכיר את מגוון הפתרונות ומתעדכן כל הזמן וכן, שיודע להתנהל על שיער של תוספת (גזירה, הרכבה, חיבור, פירוק). עבודת הרכבה טובה היא כזאת שאת מרגישה בנוח עם התוספות על הראש ושזה נראה טבעי לחלוטין בזכות תספורת תואמת.

אנו פוגשים בלא מעט מקרים של לקוחות שהתאימו להן תוספות שיער (איכותיות ופחות איכותיות) שאינן מתאימות כלל למצב השיער שלה ולאופי הלקוחה.

לכן, חשוב תחילה להגיע לפגישת יעוץ כדי להתאים ציפיות. מלבד בחירת הצבע והטקסטורה של התוספת, על מעצב השיער להבין מה הצורך של הלקוחה, מה מצב השיער שלה ולא פחות חשוב- את סגנון החיים שלה, כדי להבין בדיוק איזה סוג של תוספת שיער מתאימה לה. 

בפגישת היעוץ נאבחן את השיער שלך ונשאל אותך שאלות רלוונטיות בשלושת התחומים שציינו, כדי להתאים באופן מדויק את מה שאת צריכה. נתאם מולך ציפיות ומהמקום הזה נוכל להרכיב לך את תוספת השיער האידיאלית עבורך.

פתרונות וסוגי תוספות שיער:
א. הוספת צבע בשיטה של בליאז' או אומברה או לתת כמה פסי צבע ואינך רוצה לפגום בשיער ע"י הבהרה- ניתן להוסיף בתוספות עם מדבקת סנדוויץ' שאינה מושכת את השיער הקיים ומרעננת בצורה מושלמת את המראה.

ב. הארכת שיער באמצעות מדבקות "סטריפרס" -שיטה קלילה גם בהרכבה וגם בהורדה, בעלויות שמתאימות לכל כיס וניתנות לשחזור. 

ג. מולטיסוניק- שיטת הרכבת התוספות המתקדמת ביותר. חיבורים קטנים ודקים שלא נראית לעין, שיטת חיבור בעלת פטנט של חברת GREATLENGTHS העובדת על פולסים של לחץ אויר ובכך אינה פוגעת בשיער כלל. מתאימה להארכה ועיבוי של השיער. 

ד. שיווי מראה מלא לשיער באופן כללי.

ה. הסתרת הדלילות הכללית שלך- קיים מגוון של תוספות לפי מצב השיער שלך, ביניהם תוספות זמניות (בקליפס) או קבועות. כולן נושמות וכולן משיער 100% טבעי במראה טבעי לחלוטין. לפי צבע, טקסטורה ואורך שמתאים אישית לכל דרישה.

ה. הסתרת קרחת- פאות ייחודיות של חברת GREATLENGTHS שיושבות על הקרקפת בצורת וואקום, כך שניתן לעשות איתן ספורט ולהיכנס איתן למים, ללא חשש שיצאו או ייהרסו. 

ו. יחידות שיער למילוי כללי להסתיר פדחת דלילה- בין הפתרונות הבודדים למצב של פדחת דלילה. ניתן גם בקליפס וגם קבוע.

ז. תוספת קוקו- לאירועים מיוחדים, משווה מראה ייחודי.

ח. תוספות שיער ייעודיות שמכינים אישית לפי צרכיי ורצונות הלקוחות. 

GREATLENGTHS

המותג הינו שם דבר  בתחום תוספי השיער, כמטפורה, ניתן להגיד ש-  GREATLENGTHS הם הפרארי של תוספות השיער. החברה מייצרת מוצרים הנחשבים לאיכותיים ביותר בעולם. רובו המכריע של השיער מגיע מהודו, מדובר אך ורק בשיער טבעי, עבה ומלא, הטקסטורה שלו גלית- חלקה, שלא עבר מעולם טיפול כימי (לא מכיל סיליקון). החברה מספקת תוספות שיער לכל השחקניות ההוליוודיות.

החומר המחבר את השיער הטבעי  (הלחמה קרה בטיחותית יותר ואמינה) הינו חומר מפולימר חלבוני והוא מותאם לצבע התוספת. החומר דק יותר וגם גמיש, עובדות המגדילות את השרידות והגמישות שלו. שיטה זו מתקדמת בהרבה מדור החיבורים הקודם שעשה שימוש בחרוזים או דבק שפגע באיכות השיער. גווני השיער מושתלים בתהליך שינוי פגמנט הגוון בתוך השיער הטבעי, תהליך השומר על גוון השיער כך שאינו דוהה ונשאר יציב לזמן ארוך.

אמינות המוצר כה גבוהה עד שאין שום פעילות שנמנעת מהמטופלת, החל מתסרוקות ופעולות פן למינן ועד פעילות ספורט ורחצה בים.

 

FOREVHAIR
כל תוספות השיער שאנו עובדים איתן מותאמות אישית לאחר שיחת יעוץ ראשונית. כולן ב100% שיער טבעי, ללא דבקים שהורסים את השיער ובשיטות המתקדמות ביותר. אנו יודעים ומיומנים בשימוש בטכניקות נוספות של תוספות השיער. 

רוני ועדי חתוכה (הדרי) מנהלים את המותג FOREVHAIR, בית אחד המציע פתרונות 360 לבעיות שיער, החל משיקום שיער, השתלות שיער, החלקות שיער, פתרונות לשיער דליל ועד לעיצוב שיער לקהל הרחב.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לצוות של חברת FOREVHAIR, המרכז פתוח בימים א-ה בין השעות 9:00 ל-19:00 וישמח לספק לכם ייעוץ . 

אנו נשמח לתת לכם פרטים ומידע על כל התהליך.

עדי/ רוני 03-6022334

מייל: office@forevhair.co.il