שיקום שיער- FOREVHAIR

פעולת שיקום שיער הינה תהליך בו מומחה לשיקום שיער, ולא כל ספר או מעצב שיער, מבצע על מנת לשפר מצב קיים של שיער הסובל מ-2 תופעות מרכזיות: הראשונה, שיער פגום (חסר ברק, קצוות מפוצלים, קשרים, שבור, שרוף, קרוע שיער יבש…) והרוס ואילו השנייה, שיער חלש- דק ודליל, נושר ואנמי.

שיער בריא ויפה הנפגע מסיבות חיצוניות (חשיפה ממושכת לשמש, צביעה לא מקצועית, הבהרות, הברשה לא מנכונה, החלקה בעזרת פן בתדירות גבוהה, החלקת שיער כושלת, חומרי עיצוב שיער זולים ועוד), נפגע בשכבת השומן ("ליפיד") אשר חיונית להגנה עליו ושומרת על איכותו. 

על הליפיד שומרת שכבת הגנה- מעטפת השיער, שאינה נפגעת בקלות, אלא אם סובלת מהתנהלות לא נכונה בשיער.  

לאורך השנים אנחנו הורסות את השיער שלנו במודע או שלא מודע. החשיפה לשמש חזקה בקיץ (שינויי מזג האוויר), צביעה חוזרת ונשנית של השיער, חמצון שלו לעיתים קרובות, חשיפה לכימיקלים רבים, ריבוי בהחלקת השיער בעזרת פן או מחליק, כניסה לים או לבריכה עם כלור ועוד. כל אלו מביאות את השיער לקבלת מראה יבש, פגום, מפוצל והשיער מאבד את הברק שלו ומקבל מראה "חולה", עובדה שמובילה את הנשים לבצע שיקום שיער שרוף במספרה. 

יכולים להוסיף לכך גורמים פנימיים כגון תזונה לקויה, דיאטות או צריכת תרופות שמשפיעות על חוסרים ועל איזון הורמונלי.

ברגע שהשיער נפגע, יש צורך בטיפול מידי על מנת לשקמו. בביצוע תהליך השיקום יש לאבחן ראשית את הבעיה ולבחור את דרך הטיפול הנכונה. חשוב לציין שפעולה זו מצריכה תחילה מומחה שיידע לאבחן אותה נכון ויהיה בידיו את הכלים לטיפול הנכון. 

מקרים של שיער חלש, דליל, דק ואנמי נגרמים בעיקר בעקבות בעיה באיזון ההורמונלי לאורך זמן, מתח ממושך, תזונה לקויה, צריכת תרופות מסוימות, דיאטות וכמובן גנטיקה משפיעה. בנוסף, יכולים להשפיע גם גורמים חיצוניים כגון איסוף לקוקו מתוח ברמה יומיומית, תוספות שיער בהדבקה/קשירה, או תוספות שיער בשיטה אחרת בה מתבצעת מתיחה של השיער באופן קבוע ועוד.

 

הטיפולים האפשריים
מרכז המומחים FOREVHAIR  מציע  את טיפולי השיער  (שיקום השיער) המתקדמים ביותר בתחום. החברה מביאה עמה ניסיון של 30 שנים, מתוכם 6 שנים באנגליה.
אחד הטיפולים המתקדמים שאנו מציעים בתהליך של שיקום שיער פגום והרוס:
ריבונדינג X.

ריבונדינג X:

רקיחות דומות לאלו שמבצעים עבור תהליכי החלקת שיער, רק עם התאמות לשיקום שיער. הפעולה שהתהליך מייצר היא איחוי קשרי השיער (השערה מורכבת מקשרים פנימיים)  וחיזוקם, התוצאה: שיער חזק יותר, פחות מתפצל, פחות קשרים, בריא יותר, מלא ברק ועמיד לטווח מפני נזקים סביבתיים.

טיפול ריבונדינג X לטובת שיקום שיער מומלץ לבצע אחת לחצי שנה, במידה והשיער מאוד פגום- מומלץ לרכוש מנוי ולבצע את הטיפול בטווח של שלושה חודשים בין טיפול לטיפול עד שהמרקם של השיער נשאר לאורך זמן, לטיפול ריבונדינג X יש אפקט מצטבר. 

ניתן למצוא, טיפולים נוספים המיועדים לשיקום שיער: טיפולי אולפלקס, שימוש יומיומי באמפולות (טיפול ביתי), טיפול ביתי נכון (שימוש בשמפו ומסיכה מתאימים לסוג השיער).

הבסיס  לשיקום שיער הוא אבחון נכון של השיער ושל בעיותיו ע"י מומחה.

 

טיפולים בהתאמה אישית: 

בעזרת אבחון נכון של השיער ניתן להתאים טיפולים ממוקדים לבעיות כגון סבוראה, גירוד מתמשך, שיער דליל וחלש, קרקפת שומנית או יבשה, קשקשים, נשירה ועוד.

אנו עובדים עם הטיפולים האינטנסיביים של חברת PHILIP MARTIN'S המבוססים שמנים מן הטבע ומיועדים לאזן ובכך לספק פתרון אמיתי לבעיות קרקפת ושיער. בנוסף, ניתן לתאם פגישת אבחון שיער ולעבור תהליך שיקום שיער ביתי לפתרון בעיות.

  

טיפול בשיער חלש, דליל ודק:
טיפולי מזותרפיה ייחודיים: מזותרפיה היא שיטה לטיפול בשיער בה פוצעים את הקרקפת מעט על מנת להגביר את זרימת הדם ובכך לספק לאזור הקרקפת יותר גורמי גדילה לבניית השיער המצויים בדם.

בנוסף לפעולה המכנית שיוצרת סירקולציה של הדם, בעזרת אמפולות אנו מחדירים לקרקפת חומרי גדילה נוספים שמיועדים לחזק את בניית השיער. שיער חלש מאוד שבלתי נראה כמעט לעין מתחיל להתעבות ולהיראות ובכך השיער נראה מלא יותר ובריא יותר. הסוד מצוי בסוג  החומרים אותם מחדירים לקרקפת, ובאיזו תדירות (לפי תכנית). התוצאה אמורה להיראות לאחר 10 טיפולים לרוב, בד"כ מדובר בטיפול אחת לשבוע. 

מומלץ להשתמש ולבצע טיפולים ביתיים נוספים שעשויים לעזור לשיקום שיער כזה: שימוש ברולר ביתי- מכשיר מכני שמיצר זרימת דם מוגברת, שימוש בשמפו ייחודי טיפולי לשיער דק ודליל ועוד.

כאמור, ניתן למצוא שיטות שונות לשיקום שיער הקיימות בשוק, הכלל החשוב ביותר לפני בחירת הטיפול הנכון הינו הגעה לאבחון אצל מומחה שיער וקבלת תכנית טיפול מדויקת ואישית עבור השיער שלנו.

רוני ועדי חתוכה (הדרי) מנהלים את המותג FOREVHAIR, בית אחד המציע פתרונות 360 לבעיות שיער, החל משיקום שיער, השתלות שיער, החלקות שיער, פתרונות לשיער דליל ועד לעיצוב שיער לקהל הרחב.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לצוות של חברת FOREVHAIR, המרכז פתוח בימים א-ה בין השעות 9:00 ל-19:00 וישמח לספק לכם ייעוץ . 

אנו נשמח לתת לכם פרטים ומידע על כל התהליך 03-6022334
מייל: office@forevhair.co.il