עיבוי שיער דליל- המדריך המלא

איבוד שיער והתקרחות אצל נשים, אינה תופעה כה נדירה, רופאי עור וחוקרים מעריכים שבסביבות 40% מהנשים סובלות מאיבוד שיער מאסיבי בתקופות שונות של חייהן. התופעה של איבוד שיער מאסיבי ואף התקרחות, מתעצמת בסוף שנות הארבעים כאשר מתחיל גיל המעבר אצל נשים וישנם שינויים הורמונליים רבים.
כמעט כל הנשים, רואות בשיער, מקור כוח וגאווה המסמל את נשיותן ומחזק את הדימוי העצמי שלהן.
אין ספק שזה מאד לא נעים לראות בבוקר על הכרית ערימת שערות שנשרה במהלך השינה, או לגלות במהלך סירוק השיער כמות גדולה שנתלשה ונערמה על מברשת השיער. לעתים, זאת תופעה זמנית הנובעת מלחץ, תזונה לא נכונה, שינויים הורמונליים תקופתיים או סיבות אחרות אשר עלולות להביא לאובדן שיער זמני וכעבור זמן, השיער מתחדש ואפשר לחזור לשגרת הטיפוח הרגילה. במקרים רבים התופעה היא מגמתית והשיער הופך עם השנים לדק ואנמי, עד שכבר לא צומח. בסופו של דבר הזקיק מת ואין יותר צמיחת שיער. מומלץ לעקוב אחרי נשירת השיער ולבדוק האם התופעה מחריפה.

מה ניתן לעשות במקרה של איבוד שיער?
קודם כל לא להילחץ. פעמים רבות, השיער חוזר למצבו הטבעי לאחר מספר חודשים, אך בכל מקרה, כדאי לגשת לרופא לביצוע בדיקות דם, או למרכז מקצועי המטפל בשיער, על מנת שיאבחנו את הבעיה ויטפלו בה בשלבים מוקדמים. כיום, ניתן לטפל בבעיות נשירת שיער באמצעות טכנולוגיות חדישות וטכניקות מהפכניות.

מהן השיטות לעיבוי שיער זמני או לעיבוי שיער קבוע?
ישנן מספר שיטות לעיבוי שיער, כל שיטה צריכה להתאים בדיוק לראש המטופל או המטופלת לפי סוג השיער (עיבוי שיער דליל, עיבוי שיער דק), סגנון החיים, תקציב, והאם מעוניינים בפתרון זמני או קבוע.

  • מולטיסוניק – עיבוי שיער באמצעות מכשיר אולטרסאונד ייחודי, בלעדי לחברת Forevhair שמאפשר הארכה ועיבוי השיער האמיתי לתוספת בחיבורים קטנים מאוד ובלתי נראים לעין שנותנים מראה מלא וזוהר. המכשיר מאפשר חיבור ללא דבק, ללא פגיעה בשיער הקיים וללא נראות בזכות החיבורים הקטנים מאוד. שיטה זו בעלת פטנט של ענקית השיער GREATLENGTHS עובדת על 'פולסים' של לחץ אויר ובכך אינה פוגעת בשיער כלל. על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר, אנו עובדים עם המותג מס' 1 בעולם: GREATLENGTHS חברה שמייצרת את מוצרי השיער הטובים בעולם. השיער הינו טבעי, עבה ומלא עם טקסטורה חלקה ולא עבר טיפולים כימיים (ללא סיליקון). החברה מספקת תוספות שיער לכל הכוכבות הגדולות ביותר (מג'ניפר לופז ועד ג'ניפר אניסטון).
  • סיקרטליינס – יחידת רשת המתחברת לשיער בחיבורים באזור הכיפה או הפדחת. זו יחידת שיער קבועה, נושמת ונותנת מענה לנשים (וגברים) בעלי קרחת או דלילות באזור הפדחת או הקודקוד, עד לקו המצח. הרשת משתלבת עם השיער הקיים בצורה מושלמת, הרשת מגיעה בכל הטקסטורות, האורכים והצבעים, ומטרתה לספק כיסוי מלא לכל הראש, כולל אזור הפדחת שכל כך קשה לכסות בשיטות הסטנדרטיות מבלי שיראו שאלה תוספות שיער. את היחידה גוזרים בהתאם לתספורת של השיער הטבעי (גזירה מיוחדת שדורשת מומחיות) ובכך מבטיחים שלא יבחינו כלל שמדובר בתוספת שיער.
    *ניתן לבקש את היחידה בקליפסים ובכך לא להיות תלויה במספרה. מרכיבים ומפרקים לבד בבית.
  • סיקרטליינס אישי- יחידת שיער המותאמת באופן אישי לפי מידות לנשים וגברים הסובלים מהתקרחות מקומית לא סטנדרטית, או משטח התקרחות גדול. את היחידה מודדים לפי מידות הראש, במקרים מסוימים ניתן להוסיף "סקין" באזור הקירח לגמרי, למראה טבעי לחלוטין.
  • פאה- קיימות פאות בהתאמה אישית עם "סקין" תחת השיער ורשת עדינה ביותר ובלתי נראית לעין באזור קו המצח, למראה טבעי ויפה.
  • יחידת שיער לאזור השביל- מתחברת ב-6 קליפסים, למצבים של שביל רחב או דלילות נקודתית. נותן מראה כללי מלא.
  • מדבקות – עיבוי שיער לנשים ולגברים – לשימוש במדבקות יש יתרונות רבים: קל ומהיר בהרכבה ובפירוק, לא משאיר דבק על השיער, בעל חיבורים חזקים שאינם פוגעים בשיער כלל, המדבקות שלנו דקות וצרות פי 2 משאר המדבקות הקיימות בשוק, כך שהיא פחות נראית ומורגשת וניתן להדביק אותה באזורים דלילים ללא נראות, מגוון צבעים עצום (טבעיים וגם משוגעים) כולל תוספות עם שורש כהה, תוספות עם אומברה ובליאז'.

מה ההבדל בין עיבוי שיער נשים וגברים?
השיטות לטיפול בשני המינים הן כמעט זהות (תלוי באורך השיער בקרב גברים), ההבדל העיקרי הינו בכך שבמרבית המקרים, איבוד השיער והתקרחות אצל גברים היא על פני חלקים נרחבים יותר.
במקרים בהם קיים שטח התקרחות או דלילות גדול, אנו ממליצים על השתלת שיער. גם נשים שמבקשות פתרון לכל החיים וגם בתחום עיבוי שיער לגברים, אנו ממליצים להגיע לייעוץ ולבחון פתרון של השתלת שיער. אנו מלווים מטופלים ישראליים בביצוע השתלת שיער בטורקיה בקליניקות הטובות ביותר בשיטה המתקדמת ביותר בעולם של השתלות שיער.
אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על עיבוי שיער דליל לנשים וגברים, נשמח אם תתקשרו אלינו לטלפון: 03-6022334 או תצרו קשר כאן, אנו משתמשים בשיטות והטכנולוגיות המתקדמות ביותר, עיבוי שיער טבעי מתבצע באמצעות תוספות השיער שאנו עובדים איתן ומותאמות באופן אישי לאחר שיחת יעוץ ראשונית, כולן עשויות 100% משיער טבעי וללא דבקים שהורסים את השיער.