מרכז המומחים FOREVHAIR הוא בית אחד המציע פתרונות 360 לבעיות שיער, החל משיקום שיער וקרקפת, השתלות שיער בליווי אישי מלא, פתרונות לשיער דליל ועד לעיצוב שיער לקהל הרחב.

המותג FOREVHAIR נוסד ב2016 מתוך הצורך האישי של רוני חתוכה (בעלים) למצוא פתרון לבעיית ההתקרחות שלו, ומתוך הבנת הצורך האמיתי של גברים ונשים שמאבדים את שיערם: מציאת פתרון אולטימטיבי, ללא התעסקות וללא פעולות חוזרות.

ההתנסות האישית של רוני (לאורך השנים עבר 4 השתלות שיער שונות שלא הניבו את התוצאות הרצויות) והמחקר הארוך (כמעט שנתיים) והיסודי שערך למציאת הפתרון המשמעותי הטוב ביותר הביאו אותו למציאת הנוסחה והפתרון הטוב ביותר. פתרון שרבים ואחרים בישראל מנסים ללכת בעקבותיו. 

פריצת הדרך התרחשה בספטמבר 2016 עם ביקורם של רוני ועדי חתוכה בטורקיה, שם נחשפו לשיטה ולמרפאות המתאימות. בתחום השתלות השיער טורקיה מובילה את העולם במספר המטופלים ובמספר הרופאים, זו מעצמה מספר 1 בתחום. השילוב של הקרבה הגאוגרפית  לישראל, המחיר הנוח והליווי המקצועי של רוני ועדי הפכו את FOREVHAIR לעסק המוביל בתחום השתלות הישראל בטורקיה עבור הקהל הישראל.

מרכז המומחים FOREVHAIR נמצא ברחוב ז'בוטינסקי 43 ברמת גן. המרכז סובב סביב תחום השתלות ושיקום שיער ומספק בעיקר פתרונות לבעיות התקרחות, דלילות ונשירה, שיער פגום ושבור, וכן גם עיצוב שיער. 

מה עוד קיים במרכז FOREVHAIR: 

החלקות ושיקום שיער- אחד העיסוקים המרכזיים של הצוות בשני העשורים האחרונים. רוני מאמין באבחון מעמיק של השיער כולל הכרת ההיסטוריה שלו לפני ביצוע של טיפול החלקה. על בסיס אבחון השיער הצוות רוקח החלקה המתאימה בדיוק לסוג ואיכות השיער, וכמובן לפי דרישת הלקוח.

תוספות שיער- עולם שלם של פתרונות להארכה, עיבוי ומילוי שיער, לפי צבע, מרקם ואורך שונים. פתרונות ייחודיים ואף ייצור אישי לפי צורך במקרים של דלילות או התקרחות מקומית, חוסר אחידות במצב דלילות השיער, מצבים של כיסוי מלא (בעיקר למקרים שלא מאפשרים השתלת שיער) עיצוב ע"י מדבקות שיער (כפתרון לבליאז' או גוונים מבלי לפגום בשיער הטבעי ע"י הבהרה), תוספות שיער בצבעים משוגעים לעיצוב צעיר וחי ועוד. 

שיקום שיער- טיפולים לשיקום השיער המיועדים לחזק ולבנות מחדש שיער חלש ודליל. מזותרפיה לחיזוק שיער חלש והצמחה, וכן טיפולים ייעודיים למצבי קרקפת שונים כגון סבוריאה, שומניות יתר, קשקשים, נשירה ועוד. 

את דרכו המקצועית החל רוני חתוכה בלונדון, לפני כ-30 שנים. שם שהה 6 שנים והתמחה בשיקום שיער ובכימיה של השיער. כשחזר לארץ הקים יחד את אשתו עדיי את 'בית לשיער' כמספרה המספקת פתרונות לשיקום שיער ופתרונות לשיער דליל. 

עדי חתוכה-הדרי, בעלת BA במנהל עסקים, יועצת עסקית ומומחית בניהול ופיתוח עסקי. עדי תמיד סבלה משיער דליל, ניסתה טיפולי שיער במכונים שונים ללא הצלחה, בעלויות של אלפי שקלים. את טיפולי המזותרפיה הייחודיים פגשה עדי לראשונה באחת המרפאות באיסטנבול בהם ביקרה עם רוני, וסייעה לו לייבא ולהטמיע את הטיפולים במרכז ברמת גן.

מרכז המומחים FOREVHAIR פתוח בימים א-ה בין השעות 9:00 ל-19:00 וישמח לקבל אתכם ליעוץ בכל