טיפול מזותרפיה לשיער – שיטה יעילה ובטוחה

בעיות התקרחות ושיער דליל מעסיקות עשרות מיליוני גברים ונשים בעולם כולו. לרבים, השיער מהווה כרטיס ביקור ופגיעה שלו מסמנת פגיעה קשה בתדמית האישית של האנשים. מאז ומתמיד שיער האישה היה סמל לבריאות, עושר ופוריות ובקרב גברים שיער בריא סימל מעמד חברתי גבוה וכוח. אנו מזהים כי איבוד שיער משפיע על כל אלה מאחר והוא פוגע בראש ובראשונה בדימוי העצמי של כל אחד מאיתנו. אנו עלולים להרגיש פחות בטוחים במסגרות חברתיות ועסקיות, פחות מושכים בעיני המין השני, ומכאן התחושות שלנו מעבירות מסרים כלפי חוץ אל הסביבה שלנו. 

בכל שנה צצות שיטות חדשות או שדרוגים של שיטות קיימות לטיפול בבעיה. כיום ישנו מגוון שיטות רחב שמתחיל בטיפולים ביתיים כשימוש בתוספי תזונה ורקיחות, דרך מילוי שיער בעזרת תוספות שיער ייעודיות ועד טיפולים רפואיים ופרא-רפואיים ממזותרפיה, טיפולי PRP וטיפולים כירורגיים כהשתלת שיער. 

אחד הטיפולים החדשניים ביותר המצריך מיומנות גבוהה של בעל המקצוע והסמכה מתאימה הוא 'מזותרפיה לשיער'. רק רופאים או קוסמטיקאיות בכירות שעברו הכשרה מתאימה רשאים לבצע את התהליך. אומנם לא מדובר בתהליך ניתוחי כירורגי אך זהו טיפול חודרני שדורש ידע ומיומנויות רפואיות. 

הטיפול מתאים לנשים וגברים בשלבי איבוד והיחלשות שיער, שלבי התקרחות שונים, לבעלי או בעלות שיער דליל, אובדן שיער, שיער חלש ודק, נשירת שיער ושיער פגום.

למי הטיפול לא מתאים?
גברים ונשים בעלי קרחת (מצב בו הזקיקים כבר קמלו). במצב כזה טיפול חיזוק שיער לא יעזור ותידרש השתלת שיער באזור הקרחת. 

מהות הטיפול

מזותרפיה היא שיטה בה פוצעים את הקרקפת מעט על מנת להגביר את זרימת הדם ובכך לספק לאזור הקרקפת יותר גורמי גדילה לבניית השיער המצויים בדם. תהליך זה ממריץ את ייצור הקולגן בגוף, ומאיץ יצירת תאי עור חדשים. לאחר הפציעה מוחדר לעור מעין קוקטייל טיפולי לשימוש קוסמטיקאיות ורופאים בלבד. זוהי תמצית מרוכזת של חומר טיפולי המכיל 54 סוגים שונים של ויטמינים, מינרלים, קו אנזימים, אנטי אוקסידנט וחומצה היאלורונית לא מצולבת, שמטרתם לחדש ולהזין את העור ולחזר את זקיקי השיער כדי לחזק שיער קיים ולהצמיח מהזקיק שיער שמתקשה לצמוח.

למעשה קיימות כאן שתי פעולות: בנוסף לפעולה המכנית שיוצרת סירקולציה של הדם, בעזרת אמפולות ('קוקטייל) אנו מחדירים לקרקפת חומרי גדילה נוספים שמיועדים לחזק את בניית השיער. שיער חלש מאוד- שקוף, שבלתי נראה כמעט לעין מתחיל להתעבות ולהיראות ברור יותר, ובכך השיער נראה מלא יותר ובריא יותר. הסוד מצוי בסוג החומרים אותם מחדירים לקרקפת, ובאיזו תדירות (לפי תכנית). התוצאה אמורה להיראות כבר לאחר 8 טיפולים לרוב. תדירות הטיפולים: 3 שבועות עד חודש. 

בפגישת האבחון הראשונה כמו גם לאחר הטיפול הראשון יהיה ניתן לבנות תכנית טיפולים אישית.

מזותרפיה לשיער- תופעות לוואי

כמו כל טיפול המערב חומרים חיצוניים קיים חשש של המטופלים, חשש לגיטימי, לטיב החומרים ולהיווצרות תופעות לוואי כתוצאה מהטיפול. חשוב מאוד לבצע את הטיפול במקום מוסדר ורשמי. מרפאה מוכרת או מכון/ סלון מוכר עם בעל מקצוע שעבר הכשרה מתאימה ומשתמש עם מוצרים מוכרים עם "אבא ואמא" מאחוריהם. מרכז המומחים שלנו ברמת גן עושה שימוש בחומרים של חברת HIKARI הבינלאומית והמוכרת. בעלת תקני משרד הבריאות הישראלי, האמריקאי והאירופאי. 

לחומר עצמו אין תופעות לוואי והוא עבר מבחנים מחמירים של הרשויות המתאימות. בנוסף, ה"פציעות" של הקרקפת אינן מסוכנות. הן קטנות ואינן נראות לעין. העור מתרפא תוך שבוע ימים וכשבועיים לאחר הטיפולי לא מומלץ לבצע טיפולים כימיים בשיער כגון צבע/גוונים/החלקות, או כל טיפול לקרקפת. 

אין לבצע את הטיפול באמצעות ערכות עצמאיות לא מוכרות בבית! בקליניקות שבה עובדים אנשי מקצוע מתאימים (רופאים או קוסמטיקאיות פרא-רפואיות בכירות בעלי ובעלות ההכשרה הנכונה) יש ציוד מתאים, חיטוי, יכולת להתאים את המחטים הנכונים לפי עור הקרקפת ואת סוג הקוקטייל לסוג הבעיה.

מזותרפיה לשיער- מחיר

מנעד המחירים בשוק רחב ופרוץ. פערי המחירים הקיימים מונע בעיקר מרמת המומחיות והניסיון של המטפל, איכות החומר בו משתמש ורמת הקליניקה. המחיר בשוק נע בין 400 ש"ח ל-1000 ₪ לטיפול. חשוב לא להתפתות למחיר נמוך או לתמחור פר טיפול, שכן ממספר טיפולים בודד לא תראו תוצאה והכסף שהשקעתם ירד לטמיון. מצד שני- תכנית טיפולים זהה לכולם עם מחיר קבוע לא בהכרח תביא לכם את התוצאה המקסימלית שאתם עשויים לקבל, מאחר ואינה מותאמת למצבכם בהתייחס בגורמים, באיכות השיער, בגילכם ומצבכם הבריאותי ועוד. תכנית טיפולים נכונה היא תכנית אידבידואלית שמותאמת לפי מצב השיער שלך.

מרכז המומחים Forevhair מספק מגוון טיפולים רחב בתחום השיער בו תוכלו ליהנות מהתאמה אישית בסוג הטיפול וכן הטבות במחיר ופריסת תשלומים נוחה.

מזותרפיה לפנים

בדיוק על אותו עיקרון- ביצוע הפציעות המבוקרות והעדינות שולחות אותות למטריקינים פפטידים אשר נותנים פקודות/אותות לתאי העור לסגור את הפצעים. הפעולה מייצרת היווצרות של רקמה חדשה ומסייעת לשיקום עור פגום (צלקות, אקנה, קמטים וכו')

לפרטים נוספים ניתן לשאול את המטפלת המומחית במרכז –גב' לולה רן-אברג'ל. 

לולה רן מומחית במזותרפיה, לימדה והדריכה מאות קוסמטיקאיות בתחום המזותרפיה לפנים ולשיער, ובעלת מאות לקוחות מרוצות שעברו תחת ידיה בתחום זה.

מזותרפיה לשיער – המלצות

מרכז המומחים FOREVHAIR מחזיק במספר מומחים בתחומי השיער המספקים מגוון פתרונות שיער.

את טיפולי המיזותרפיה מובילה במקצועיות רבה לולה רן-אברג'ל, קוסמטיקאית פרא-רפואית, דוברת 6 שפות, בעלת התמחויות מקצועיות ברוסיה, בצרפת ובישראל.
לולה מומחית בכירה בתחום טיפולי מזותרפיה לפנים ולקרקפת משנת 2015, מומחית קילוף דרמטולוגי, אקנה ופוסט-אקנה.

החלה את דרכה המקצועית בשנת 2004, ומאז שסיימה לימודיה הפורמליים הספיקה לעבור עשרות קורסים והשתלמויות בארץ ובחו"ל, לאחר 4 שנים בפריז בהן עבדה כקוסמטיקאית ראשית בסלון היוקרתי והמפורסם "נורבארט דראה", פיתחה שיטות טיפול משלה שמוכיחות את עצמן עד היום. 

במהלך השנים ניהלה לולה רן מכוני קוסמטיקה, הדריכה ולימדה קוסמטיקאיות פרא-רפואיות בחברת הרוקחות "פארמה אסתטיקה" בתחום המזותרפיה ובתחומים נוספים. 

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו (פרטים אודות המרכז ניתן לראות כאן) בטלפון 03-6022334 ולתאם עבורכם פגישת אבחון שיער מקיפה.