השתלת זקן – רק אצל מומחים

גברים ישראלים רבים המעוניינים לבצע השתלת זקן, במטרה לזכות במראה גברי נאה ומצודד, ולשפר, בין השאר, את הביטחון העצמי שלהם. 

גם בהשתלת זקן אנו מלווים את המטופלים לאורך כל הדרך, משלב האבחון, דרך תהליך של השתלת זקן בארץ או השתלת זקן בטורקיה וכן לאחר מכן בשנת צמיחת השיער. 

חשיבותו של מומחה בתחום

השתלת זקן הינו הליך זעיר פולשני הנחשב לבטוח יחסית, ובוודאי פשוט יחסית להתערבויות פלסטיות אחרות. יחד עם זאת, עדיין מדובר בניתוח המצריך רמה גבוהה של מיומנות וניסיון וזאת ממספר סיבות:

א. ראשית, אם תעיינו בתמונות השתלת זקן לפני ואחרי תוכלו להבחין שישנם הבדלים באיכות התוצאות של מראה טבעי וגברי. על מנת להשיג את התוצאות האופטימאליות על הרופא להיות מיומן מאוד, לעבוד בצורה קפדנית, עדינה ומדויקת, לדעת להתמודד עם אזורים ומצבים מאתגרים, וכן להיות בעל ראייה ויכולות אסתטיות גבוהות. אכן, בהשתלת זקן המבוצעת היטב מתקבל לאחר ההשתלה מראה טבעי לחלוטין.

ב. למרות אחוזי ההצלחה הגבוהים של השתלת זקן בטורקיה עדיין יש לנקוט בזהירות רפואית, שכן השיטה אינה מתאימה לכל אחד. מאחר והשתלת זקן מתבצעת באזור הפנים והתוצאה חשופה מאוד, יש לבחון היטב את נושא הצטלקות העור בקרב כל מטופל (עניין גנטי). אנשים בעלי רמת הצטלקות גבוהה לא יוכלו להסתיר אותה באזור הפנים כפי שיוכלו להסתיר אותה באזור הקרקפת לדוגמה.  מעבר לכך, הבחירה במומחים בעלי שם וניסיון מבטיחה כי ייעשה שימוש בציוד המשוכלל והחדיש ביותר, דבר שבהחלט ניכר בתהליך עצמו ובתוצאותיו.

האם מומחים עולים יותר?

כמו בתחומים רבים אחרים, גם כאן כל קליניקה או בית חולים מציעים עבור השתלת זקן מחיר שונה וטווח המחירים יכול להיות רחב. מטבע הדברים, ככל שמדובר ברופא בעל שם שמאחוריו הצלחות רבות ומוכחות, הניכרות בתמונות של "השתלת זקן לפני ואחרי", כך העלויות נוטות לעלות. אין ספק כי שאלת המחיר של השתלת שיער בפנים הינה חשובה לגברים, המעוניינים לשפר את המראה שלהם, אך גם לשמור על מסגרת תקציב סבירה. 

הניסיון מראה כי עדיף לבחור מומחה מוכח על פני בחירה במי שעושה את צעדיו הראשונים בתחום, אינו בעל מיומנות גבוהה, ולכן מחיריו "נוחים" יותר. הפתרון האידיאלי לסוגיית העלויות היא לעבור השתלת זקן בטורקיה, כפי שבוחרים לעשות גברים רבים בשנים האחרונות. במדינה זו תחום השתלת שיער בכלל ושל שיער בפנים בפרט הינו מפותח ביותר, ישנם מומחים בעלי ניסיון רב, התוצאות מרשימות, וכל זאת בעלויות נמוכות משמעותית מהמקובל בישראל. כך, ניתן לקבל בתורכיה על השתלת זקן- מחיר הרבה יותר משתלם, מבלי לוותר בכלל על איכות, נוחות, תנאים וכמובן גם תוצאות ההליך.

אנו יודעים כי בחירת הקליניקה או בית החולים בטורקיה, כמו גם הרופא המתאים, אינה עניין של מה בכך. לכן אנו מעמידים לרשותכם את הניסיון הרב שצברנו בתחום, את קשרינו עם מומחים במדינה, ואת הרצון לסייע לכל גבר לזכות בתהליך הטוב ביותר של השתלת זקן.

בחינת ההתאמה להשתלת זקן

חשיבות עליונה יש לקבלת ייעוץ מקצועי לפני השתלת זקן, לא רק מבחינת איתור המומחה והמוסד המתאים, אלא גם מבחינת האזור התורם, הסיבות להשתלה, השיטה המתאימה וכיוצא בזאת. למעשה, התהליך מתאים לאחוז גבוה מהגברים המעוניינים בשיפור המראה הגברי שנפגם עקב בעיה בצמיחה הטבעית באזור הזקן. הצמיחה עלולה להיפגע עקב בעיה הורמונאלית, עקב מעבר טיפולי הקרנות, עקב היבטים תורשתיים, בשל מחלה מסוימת או תאונה, ועוד. 

פנו אלינו

לפרטים נוספים בנושא, לקבלת הכוונה מקצועית וליווי מלא בתהליך השתלת זקן, פנו אלינו ב- FOREVHAIR בטלפון 03-6022334 או במייל office@forev-hair.com.